Noclegi, wakacje, wczasy i apartamenty w Słonecznym Brzegu

Życie nocne w Słonecznym Brzegu

Życie nocne w Słonecznym Brzegu

Lip 15, 2010

W Słonecznym Brzegu życie nie kończy się w momencie, w którym słońce niknie za horyzontem. Przeciwnie! Wtedy prawdziwe życie dopiero się zaczyna. Słoneczny Brzeg nigdy nie kładzie się spać. Wydawać by się mogło, że to morze, plaża i upały są największą atrakcją bułgarskiego wybrzeża, tymczasem okazuje się, że po zmroku wcale nie robi się tu nudniej. Wystarczy tylko założyć odrobinę cieplejsze ubranie i już ruszać można na podbój.

apartamenty Bułgaria oferuje tu w otoczeniu licznych barów, restauracji, dyskotek i klubów nocnych. Jeśli więc wolisz ciszę i spokój, to lepiej wybierz Bieszczady noclegi proponujące w leśnych ostępach i niewielkich miejscowościach górskich. A jeśli zależy Ci na wyśmienitej pogodzie i nieco bardziej płaskim terenie, to idealnym rozwiązaniem będzie Toskania apartamenty oferująca pośród łagodnych wzgórz porośniętych gajami oliwnymi, winoroślą i sadami. Bo Słoneczny Brzeg to lokalizacja dla amatorów rozrywki i dobrej zabawy do białego rana!

Nocne atrakcje Słonecznego Brzegu podzielić można na trzy główne kategorie: egzotyczne restauracje i bary, restauracje urządzone w bułgarskim, ludowym stylu, gdzie serwuje się tradycyjną kuchnię oraz nocne kluby, gdzie – przy przysłowiowej lampce szampana – tańczyć można do białego rana. Nic nie stoi na przeszkodzie, by jednej nocy odwiedzić kilka miejsc – wakacje są przecież tylko raz w roku, a szkoda byłoby zmarnować choćby minutę. W Słonecznym Brzegu, gdzie co roku przewijają się miliony turystów, miejscowi zdają sobie sprawę, że każdy z odwiedzających ma inne oczekiwania. Mimo to oferta jest tak bogata i zróżnicowana, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Bo przecież wakacje to nie tylko wypoczynek w słońcu, ale także szalone noce zabawy do białego rana.

Nocą, na turystów czekają przede wszystkim restauracje, puby, bary czy dyskoteki. Jest chociażby Variety Bar, czynny od 21 do 4 nad ranem, a wewnątrz niesamowity wystrój, pokazy i parkiet, na którym tańce trwają przez całą noc. Można również zagrać w ruletkę, blackjacka czy bakarata. Turystów kusi restauracja Rousska Troika, serwująca egzotyczne dania przy wtórze orientalnej muzyki. Nie gorzej zapowiada się Fregatata, restauracja będąca jednocześnie jednym z najbardziej charakterystycznych znaków rozpoznawczych Słonecznego Brzegu. Typowo bułgarskiej kuchni zakosztować można w restauracji Hanska Shatra, gdzie zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wystrój wnętrza zaprojektowano w oryginalnym, ludowym stylu. Restauracja Oasis kusi natomiast orientalnym charakterem – tak wnętrza, jak i potraw.