Noclegi, wakacje, wczasy i apartamenty w Słonecznym Brzegu

Słoneczny Brzeg – raj dla dzieci

Słoneczny Brzeg – raj dla dzieci

Lip 2, 2010

Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy zabranie dziecka w podróż wiązało się z całym szeregiem niedogodności – brakiem zniżek, a nawet zakazami wstępu, pogardliwymi spojrzeniami kelnerów czy nieprzychylnymi komentarzami innych podróżujących. Zrozumiano, że turystyka dziecięca jest jak najbardziej częścią większego biznesu i nie wolno traktować jej po macoszemu. Najlepsze kurorty oferują teraz całe mnóstwo atrakcji przeznaczonych specjalnie dla dzieci, czego doskonałym przykładem jest właśnie Słoneczny Brzeg – miejscowość, w której beztroskie wakacje spędzić mogą zarówno rodzice, jak i ich pociechy. W dodatku – jednocześnie.

Podobne rozwiązania stosują różnorodne destynacje na całym świecie. Zarówno Toskania czy Trogir apartamenty proponujący w otoczeniu zabytkowych obiektów, coraz częściej w swych ofertach szczególną uwagę zwracają na dodatkowe udogodnienia dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Także nasze kurorty, Kołobrzeg czy Zakopane noclegi zapewniające w bardzo wysokim standardzie, przygotowane są na najmłodszych gości.

Co najważniejsze, Słoneczny Brzeg jest w pełni przystosowany, by gościć całe rodziny. Z myślą o najmłodszych w każdej niemal restauracji przygotowano tu specjalne menu – od „dorosłego” różniące się tak wielkością porcji, jak i zawartością. Funkcjonują całodobowe „przedszkola” – bez obawy na jakiś czas zostawić można dziecko pod profesjonalną opieką, gdzie wykwalifikowana kadra zapewni mu rozrywkę i miło spędzony czas.

Dzieci pokochają Słoneczny Brzeg za idealną, beztroską zabawę. Śmiech, lody, gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Także mnóstwo zjeżdżalń i basenów, a skoro już o nich mowa, to także za trzy położone w okolicy parki wodne. Żadne dziecko nie odmówi sobie budowy zamku z piasku czy kąpieli w ciepłej morskiej wodzie. Wcale nie gorzej brzmi skakanie wewnątrz dmuchanego zamku czy malowanie obrazków. Dla najmłodszych przewidziane są również dyskoteki. W Słonecznym Brzegu przygotowano wszystko, co może uczynić dzieci szczęśliwymi podczas wakacji – wykwalifikowani instruktorzy prowadzą zajęcia ze sportu. W ramach relaksu po dniu pełnym szaleństw korzystać można z gier elektronicznych czy zakosztować przejażdżki na kucyku. Przewidziano także specjalną atrakcję – całodniową wycieczkę do świata Robinsona Crusoe i jego wiernego towarzysza, Piętaszka. Czterdziestominutowy rejs statkiem kończy się cumowaniem na „bezludnej wyspie”, gdzie na dzieci oczekuje wspomniana para rozbitków. W programie także gry na plaży, pokazy dla dzieci i dorosłych, a także śniadanie i rybny lunch.