Noclegi, wakacje, wczasy i apartamenty w Słonecznym Brzegu

Koszaryca – z dala od tłumów

Koszaryca – z dala od tłumów

Sty 3, 2011

Nieopodal Słonecznego Brzegu, jednego z największych i najbardziej obleganych przez turystów kurortów Bułgarii znajduje się niewielka miejscowość Koszarica. Ta położona na wzgórzach, około dwóch kilometrów od Sunny Beach, jak nazywają kurort, wioska turystyczna, jest świetną alternatywą dla wszystkich, którzy od wakacji oczekują spokoju i odpoczynku wśród zieleni i komfortu, bardzo przyjazną dla rodzin z małymi dziećmi.

Apartament Bułgaria tu oferuje taniej niż w sąsiednim Słonecznym Brzegu. Koszarica posiada przepiękny widok na znajdujące się w dole Słoneczny Brzeg i Nessebar, a także na wspaniałe łańcuchy górskie Starej Płaniny. Uroczą ozdobą miejscowości są drzewa migdałowe, które porastają wzgórza w miejscach, gdzie nie postawiono apartamentów dla wczasowiczów. Miejsce jest bardzo atrakcyjnie usytuowane, a teren, na którym jest położona miejscowość, zaliczany jest do objętych strefą ekologiczną. Jest tu dużo tras rowerowych dla amatorów tego sportu. I podobnie jak Jastrzębia Góra noclegi proponuje gościom doskonale wyposażone, tak i w Koszarica zapewnia komfortowe wyposażenie apartamentów.

Do dyspozycji wczasowiczów są busy, które kursują regularnie ze wzgórza w Koszaricy do Słonecznego Brzegu i Nessebaru. Ten drugi zapewnia wspaniałe zabytki, których Koszaryca, w przeciwieństwie do tego, co Rzym apartamenty oferujący pośród imponujących zabytków, nie posiada w ogóle. Liczne połączenia autobusowe pozwalają udać się w poszukiwaniu rozrywek do kurortu lub na spacer klimatycznymi uliczkami najstarszego miasta Bułgarii- Nessebaru. Natomiast w samej Koszaricy są baseny przy apartamentach, place zabaw dla dzieci, boiska do gry w piłkę i korty tenisowe, miejsca do spacerów, pięknie zagospodarowane ogrody, zachęcające do odpoczynku w ciszy i spokoju. Trudno więc się nudzić w tak uroczym miejscu, zwłaszcza, że wczasowicze mają do dyspozycji także restauracje z dobrym menu.