Noclegi, wakacje, wczasy i apartamenty w Słonecznym Brzegu

Apartamenty Royal Sun

Apartamenty Royal Sun

Mar 27, 2013

Royal Sun jest obiektem zlokalizowanym w sercu Słonecznego Brzegu, zaledwie w odległości 300m od morza. Kompleks apartamentowy Royal Sun został wybudowany w 2008r. Składa się z 5 budynków, w których rozmieszczono 539 apartamentów. Są to w pełni wyposażone apartamenty typu studio, z 1 lub 2 sypialniami. Dużą zaletą obiektu jest dostępność dla osób niepełnosprawnych- obsługuje go 17 wind. Większość z mieszkań zapewnia widok na baseny i ogród. Trzy sekcje mieszkalne, otacza ogród o powierzchni 9000m2. Znajduje się w nim park wodny oferujący trzy odkryte baseny, łącznie z basenem dla dzieci o powierzchni 1000m2.

Apartamenty w Bułgarii zachowują bardzo wysoki standard i gwarantują liczne udogodnienia. Tak też jest w przypadku ośrodka Royal Sun. Turyści mogą skorzystać z nowoczesnego Centrum Spa, solarium, centrum fitness, jacuzzi i sauną. Na miejscu dostępny jest również supermarket, a także sklepy, centrum medyczne z lekarzem i stomatologiem oraz apteka i kawiarnia. Nie zapomniano także o najmłodszych, da których to specjalnie przygotowano plac zabaw. Bezpieczeństwo zapewnia 24- godzinna ochrona, a wszelkich informacji udziela całodobowo czynna recepcja. Dojście do plaży z ośrodka jest bardzo dogodne, również do ścisłego centrum kurortu można szybko i łatwo się dostać. Krótki spacer dzieli gości kompleksu od bogatej oferty życia nocnego kurortu.

Wykończenie mieszkań, podobnie jak w przypadku większości bułgarskich apartamentów, niezależnie czy są to apartamenty Walentyna w Kraniewie, czy Privilege w Elenite, jest nowoczesne i w wysokim standardzie. Turyści mają możliwość zakwaterowania w apartamentach z kuchnią w pełni wyposażoną, z dostępem do internetu, telewizji. W każdej sypialni jest system alarmowy, są zainstalowane wykrywacze dymu.